Podwyższenie Krzyża Świętego 14.09.2014

1/ W poniedziałek obchodzić będziemy wspomnienie NMP Bolesnej. Na Mszę św. wieczorną zapraszamy szczególnie Wspólnotę Żywego Różańca i wszystkich tych którzy chcieli by się włączyć w to dzieło modlitwy. Po Eucharystii spotkanie na salce parafialne.

2/ We wtorek o godzinie 19.00 na salce parafialnej spotkanie Kręgu Biblijnego. Zachęcamy wszystkich do poznawania Słowa Bożego zawartego w Piśmie Świętym.

3/ W środę na godz. 19.00 zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania rocznik II na spotkanie na salkę parafialną.

4/ W czwartek zapraszamy na Mszę św. młodzież z okazji święta św. Stanisława Kostki, będziemy modlić się szczególnie w intencji młodzieży naszej parafii. Zapraszamy także na nowennę do św. Ojca Pio po wieczornej Eucharystii. Można na tą nowennę przynosić intencje modlitwy zapisane na kartkach. Kartki do intencji i koszyk stoją przy głównym wejściu.

5/ W piątek zapraszamy na spotkanie młodzieży na godz. 20.00 na salki parafialne.

6/ W przyszłą niedziele 21.09 na Eucharystie o godz. 11.30 zapraszamy rodziców i dzieci które przygotowują się do przystąpienia do I Komunii świętej, po Mszy św. spotkanie w kościele. Po spotkaniu będzie można nabyć różańce i książeczki dla dzieci pierwszo komunijnych.

7/ W przyszłą niedziele przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz budowy nowej świątyni.