XXII Niedziela Zwykła 30.08.2015

1/ Mamy dziś ostatnią niedziele sierpnia, kończymy wakacyjny czas. Od przyszłej niedzieli Mszę św. o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 17.00.

2/ W wtorek rozpoczynamy miesiąc wrzesień. Dzieci i młodzież nowy pełen nowych doświadczeń rok szkolny.

Zapraszamy młodzież Gimnazjalna i rodziców na Eucharystię na rozpoczęcie roku szkolnego we wtorek na godzinę 9.00.

Dzieci z szkoły podstawowej mają Msze Św. na rozpoczęcie roku szkolnego w środę o godz. 10.50. Zapraszamy serdecznie parafian do uczestnictwa w tych Eucharystiach by modlić się za dzieci i młodzież.

3/ We Wtorek także po wieczornej Eucharystii odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy różaniec w podziękowaniu za dar wolnej Ojczyzny a także za wszystkich poległych w II Wojnie Światowej. Zapraszamy do Modlitwy.

Natomiast o godzinie 19.00 na salce parafialnej odbędzie się pierwszy po wakacyjny Krąg Biblijny. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Pisma Świętego.

4/ Dziękujemy wszystkim którzy odpowiedzieli na apel o przynoszenie przyborów szkolnych. Część rodzin już otrzymała przybory szkolne. Jeśli byłby jeszcze w potrzebie i trudności zakupienia przyborów szkolnych prosimy o informacje czy do naszej skrzynki caritas czy to osobiście w zakrystii.

W Środę o godz. 19.00 na salce parafialnej ma swoje spotkanie Parafialny Zespół Caritas. Zapraszamy wszystkich którzy chcieli by się włączyć w dzieła Caritas.

5/ W czwartek zapraszamy na nowennę do św. Ojca Pio.

Biuro parafialne w tym tygodniu jest czynne tylko w czwartek.

6/ W piątek z racji I piątku miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi od godz.16.00.

Zapraszamy także na spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży na salkę parafialną na godz. 19.00

7/ W sobotę obchód chorych rozpocznie się o godz. 7.45. Natomiast Eucharystia wynagradzająca NS NMP o godz. 9.00

8/ W związku z małym zainteresowaniem wyjazdem na Podlasie została przygotowana nowa propozycja wyjazdu w wrześniu od 14 do 16 września. Obejmuje ona Częstochowę, Górę św. Anny, Opole i Wrocław. Zachęcamy do wzięcia udziału. Zapisy, informacje i szczegółowy plan w zakrystii. Plan także w gablocie. Prosimy także o potwierdzenie wyjazdu przez tych którzy zapisali się na Podlasie, ponieważ lista jest ta sama.

9/ Są jeszcze wolne intencje mszalne na rok bieżący 2015. Przyjmowanie intencji na rok p2016 rozpoczniemy po pierwszej niedzieli września.

10/ Zachęcamy by nabywać i czytać prasę katolicką.