XXIX Niedziela Zwykła 19.10.2014

1/ Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny, Będziemy się w tym czasie intensywnie modlić za misję, na nabożeństwach różańcowych.

2/ W poniedziałek po wieczornej Mszy św. na salce spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

3/ We wtorek zapraszamy na godz. 19.00 na salkę parafialną na spotkanie Kręgu Biblijnego. Zachęcamy wszystkich do poznawania Słowa Bożego zawartego w Piśmie Świętym.

4/ W środę wyjątkowo różaniec będzie o godz. 17.30 czyli przed Mszą Św.

Gimnazjum im Jana Pawła II w Czerwonaku zaprasza wszystkich parafian w dniu 22 października br. To jest w środę na Mszę św. o godz.18.00. Po Mszy św. podsumowanie działań związanych z kanonizacją Patrona szkoły- św. Jana Pawła II, wręczenie tomików poezji, wystawa różańców oraz koncert muzyczno- poetycki w wykonaniu gimnazjalistów.

Eucharystii będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. Mateusz Żarnowiecki.

5/ W czwartek zapraszamy na nowennę do św. Ojca Pio po wieczornej Eucharystii. Można na tą nowennę przynosić intencje modlitwy zapisane na kartkach. Kartki do intencji i koszyk stoją przy głównym wejściu.

6/ W naszej parafii nabożeństwa różańcowe:

Od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy św., wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W niedzielę przed Mszą św. o g. 16.30.

Dla dzieci od poniedziałku do piątku o g. 16.30

Zapraszamy wszystkich do podjęcia modlitwy różańcowej.

7/ Dziękujemy wszystkim którzy wżęli udział w parafialnym konkursie pt. „Mój Różaniec”. Wszystkie różańce są bardzo piękne. Zapraszamy do zakrystii po odbiór nagród.

8/ Dzisiaj przed kościołem natomiast zbiórka na rzecz budowy nowej świątyni.