XXVI Niedziela Zwykła 25.09.2016

1/ W poniedziałek zapraszam na spotkanie Radę Duszpasterską. Spotkanie na probostwie o godz. 19.30

2/ We wtorek zapraszam na spotkanie Kręgu Biblijnego, które odbędzie się  o godz. 19.00 w salce parafialnej. Zapraszamy wszystkich chętnych do poznawania Słowa Bożego.

3/ W środę zapraszam II rocznik przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie które odbędzie się o godz. 19.00 w salce parafialnej.

4/ W czwartek z zapraszam na Nowennę do Ojca Pio, zachęcamy by przynosić swoje intencje modlitewne na kartkach byśmy mogli je razem przedstawiać Panu Bogu.

5/ Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu w czwartek.

6/ W sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca msza św. wynagradzająca o godz. 9.00. Obchód chorych o godz. 7.45.

7/ W sobotę rozpoczynamy miesiąc różańcowy – październik. Różańce wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu dla dorosłych po Mszach Świętych, oprócz niedzieli gdy różaniec jest przed Eucharystią o godz. 17.00. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci rozpoczniemy od przyszłego poniedziałku o godzinie 16.00.

8/ W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii misjonarzy oblatów będą głosić kazania i rozprowadzać kalendarze misyjne.

W niedzielę także podczas mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie różańców dla dzieci.

9/ Zachęcamy także do nabywania i czytania prasy Katolickiej. Szczególnie by  sięgnąć po wrześniowy numer Naszej Winnicy.

10/ Dziś zapraszamy wszystkich parafian na Ognisko Parafialne które odbędzie się na terenie probostwa. Startujemy o godz. 18.00 czyli po mszy o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkich do wspólnego spędzania czasu.

11/ Dzisiaj przed kościołem zbiórka na KUL i ofiary trzęsienia ziemi we Włoszech.

12/ W tym tygodniu odeszła do wieczności śp. Krystyna Walewska z ul. Pogodnej. Wieczny odpoczynek….