XXI Niedziela Zwykła 24.08.2014

1/ W nadchodzącym tygodniu będziemy obchodzić wspomnienia liturgiczne:

- Uroczystość NMP Częstochowskiej – wtorek, na mszy wieczornej odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.

- wspomnienie św. Moniki – środa

- wspomnienie św. Augustyna – czwartek

- Męczeństwa św. Jana Chrzciciela – piątek

2/ Za tydzień w niedzielę tj. 7.09 wybieramy sie z pielgrzymką do Dąbrówki Kościelnej, są organizowane dwie pielgrzymki piesza i autokarowa.

Parafialna piesza pielgrzymka wyrusza w niedzielę 7.09 o godz. 4.30 z kościoła. Natomiast autokarowa organizuje zarząd os. 40-lecia PRL. Wyjazd autokaru o 8.15 z parkingu przy kościele, 8.30 z osiedla. Zapisy w sklepie Żak ul. Kościelna i na osiedlu w kiosku. Koszt 13 zł.

3/ Biuro parafialne będzie czynne w czwartek i sobotę.

4/ Dzisiaj Przed Kościołem można nabywać prasę katolicką, w sprzedaży Przewodnik Katolicki w którym przeczytamy o pielgrzymce Papieża Franciszka do Korei.

5/ W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Zofia Nowaczyk i śp. Zofia Dworzyńska której pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek.