II Niedziela Adwentu 04.12.2016

1/ Dziś zapraszamy wszystkich parafian na uroczystą Eucharystię o godz. 13.00 w naszym kościele filialnym. Ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki dokona uroczystego poświecenia kościoła pw. Jezusa Chrystusa Światłości Świata. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszej wspólnoty parafialnej.

Na tej Eucharystii zostanie także przestawiony nowy ks. Proboszcz naszej parafii. Został nim ks. Tomasz Woźniak, pracujący dotychczas w parafii pw. Św. Antoniego w Przeźmierowie. Rozpocznie pracę duszpasterską w naszej parafii od przyszłej niedzieli.

2/ W adwencie zapraszamy na Roraty dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 18.00

Dla dorosłych w soboty o godz. 6.00.

Zachęcamy także by na roraty przychodzić z lampionami lub świecami.

3/ We wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszam wszystkich chętnych do poznawania i zgłębiania Pisma Świętego.

4/ W  środę na godz. 19.00 zapraszam na spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

5/ W czwartek nowennę do św. Ojca Pio. Zachęcamy by przynosić intencje modlitewne zapisane na kartkach, byśmy mogli je razem przedstawiać Bogu.

6/  W sobotę msza Roratnia dla dorosłych o godz. 6.00.

W sobotę także zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do wspólnych prac plastycznych na godz. 11.00 do salki parafialnej. Każdy dla siebie będzie mógł wykonać żłóbek Bożonarodzeniowy. Wszystkie materiały będą zapewnione. Zapraszamy serdecznie.

7/ Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu w czwartek od godz. 19 – 20. I sobotę od 10 – 11.

Zachęcamy także do nabywania i czytania prasy Katolickiej.

8/ Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz pomocy kościołowi na wschodzie.