XVII Niedziela Zwykła 26.07.2015

1/ W niedzielę obowiązuje wakacyjny harmonogram odprawiania Mszy Św. to znaczy że w niedzielę nie ma Eucharystii o godz. 17.00

2/ Biuro parafialne w tym tygodniu jest czynne w czwartek. Harmonogram dni i godzin otwarcia biura znajduje się na drzwiach biura, w gablocie i na stronie internetowej parafii.

3/ W sobotę obchód chorych rozpocznie się o godz. 7.45. Msza wynagradzająca NS NMP o godz. 9.00.

4/ Zachęcamy by nabywać i czytać prasę katolicką, w szczególności by sięgnąć po lipcowo-sierpniowy numer Naszej Winnicy, w nim bardzo wiele ciekawych artykułów.

5/ W zeszłym tygodniu na budowę nowej świątyni zebraliśmy 2900 zł.
Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

6/ Jesteśmy w pełni wakacji lecz nie ubłaganie zbliża się czas szkoły dlatego zachęcamy parafian do wspomożenia rodzin które wysyłają swoje dzieci do szkoły. Parafialny Zespół Caritas zachęca do przynoszenia wszelkiego rodzaju przyborów szkolnych. Torby do tego celu można odbierać w zakrystii. Przybory zostaną następnie rozdzielone między dzieci z naszej parafii.

7/ W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności śp. Władysław Kłosiński z ul. Podgórnej i śp. Henryk Krause z ul. Gdyńskiej i śp. Stanisławy Jakubowskiej której pogrzeb jest w środę o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek…