Zesłanie Ducha Świętego 24.05.2015

1/ Przeżywamy miesiąc maryjny maj. Nabożeństwa Majowe codziennie po Mszy św. wieczornej, oprócz niedzieli kiedy nabożeństwo jest przed Eucharystią. Nabożeństwa również o 20.30 przy Grocie. Zapraszamy serdeczne.

2/ W poniedziałek po wieczornej Eucharystii zapraszam na spotkanie Wspólnotę Żywego Różańca na salkę parafialną.

3/ We wtorek zapraszam na Krąg Biblijny. Spotkanie odbędzie się o godz. 19.00 na salce parafialnej. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do poznawania Słowa Bożego.

4/ W środę na godzinę 17.00 zapraszam II rocznik młodzieży przygotowującej się do bierzmowania na spotkanie na salkę parafialną.

5/ W czwartek Nowenna do św. Ojca Pio po wieczornej Eucharystii. Można na tą nowennę przynosić intencje modlitwy zapisane na kartkach.

6/ W piątek zapraszam na spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży które odbędzie się o godz.20.00 na salce parafialnej.

7/ W sobotę zbiórka ministrancka o godz. 11.00 na salce parafialnej zapraszamy serdecznie.

W biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w czwartek od 19.00 do 20.00 i sobotę od 10.00 do 11.00.

8/ Są jeszcze wolne miejsca na organizowany przez parafie wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży w terminie 26-31.07 w Zakopanem. Szczegóły w zakrystii.

9/ Przed kościołem można nabywać prasę katolicką, szczególnie zachęcamy by sięgnąć po majowy numer Naszej Winnicy, w nim wiele ciekawych artykułów. Warto sięgnąć.

10/ Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Nepalu.