IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
Niedziela Dobrego Pasterza
21.04.2024

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza oraz rozpoczyna się tydzień modlitw o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
    •  W czwartek o godz. 21.15 podczas adoracji Najświętszego Sakramentu będziemy modlić się w tej szczególnej na dzisiejsze czasy intencji.
    •  Po Mszach zbiórka na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.
  1. Bardzo dziękujemy Pani Bożenie i Ani oraz Panu Józefowi, Markowi i Zygmuntowi, młodzieży oraz wszystkim osobom, które pomogły w rozebraniu dekoracji świątecznych
    w naszych kościołach.

2. W tym tygodniu:
  • We wtorek o godz. 18.45 spotkanie Kręgu Biblijnego. Prosimy przynieść Nowy Testament.

• W środę o godz. 17.40 Nowenna do MBNP i Jej Niepokalanego Serca.

• W czwartek swoje imieniny obchodzi ks. Marek. Otoczmy go swoją modlitwą, by Pan umacniał go na drodze powołania kapłańskiego.
  • Biuro parafialne czynne od godz. 19.00 do 20.00.
  • Od godz. 20.30 do 21.30 w kościele parafialnym Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi świętej.

• W piątek o godz. 19.00 spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży Światło.

• W sobotę o godz. 10.30 spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
  • O godz. 11.30 spotkanie dla ministrantów.
  1. Odeszli do wieczności:
    •  Śp. Józef Posanow, lat 68, z os. Przylesie. Pogrzeb odbył się w sobotę;
    •  Śp. Łucja Hołoga, lat 90, z ul. Zalesie. Msza św. pogrzebowa odbędzie się w środę o godz. 12.00 w kościele parafialnym. Pogrzeb na cmentarzu w Owińskach.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….