IV Niedziela Zwykła 31.01.2016

1/ W tym tygodniu Kolęda:

Niedziela 31.01 Kolęda dodatkowa.

Jeśli kogoś nie było na kolędzie a chciałby przyjąć wizytę duszpasterską proszę taką chęć zgłosić w zakrystii.

Podsumowanie kolędy podamy za tydzień w niedziele.

2/ We wtorek będziemy przeżywać Święto Ofiarowania Pańskiego. Zapraszamy na wieczorną Eucharystię a godz. 18.00. Na Mszy świętej odbędzie się poświęcenie gromnic.

Również we wtorek po przerwie zapraszamy na Krąg Biblijny, spotkanie odbędzie się w salce parafialnej o godz. 19.00. Zapraszam wszystkich którzy chcą poznawać Pismo Święte.

3/ W środę zapraszamy na spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas które odbędzie się w salce parafialnej o godz.19.00.

4/ W czwartek zapraszamy na nowennę do Ojca Pio. Zachęcamy by przynosić swoje intencje modlitewne zapisane na kartkach, byśmy razem przedstawiali je Bogu.

Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne tylko w czwartek.

5/ W piątek z racji pierwszego piątku miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi Św. od godz. 16.00. do Mszy św. wieczornej.

W piątek także zapraszamy na spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży naszej parafii które odbędzie się w salce parafialnej o godz.19.00

6/ W sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca Msza św. wynagradzająca NS NMP o godz. 9.00. Obchód Chorych rozpocznie się godz. 7.45.

7/ Zachęcamy by nabywać i czytać prasę katolicką.

8/ W dzisiejszą niedziele w naszym kościele odbędzie się koncert „Najpiękniejszych polskich kolęd”. Zapraszamy serdecznie. Koncert odbędzie po Mszy Św. o godz. 11.30. Szczegóły znajdują się na plakacie który znajduje się w gablocie.

5/ W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Jan Kuliński z ul. Kościelnej
którego pogrzeb odbędzie się w piątek Msza o godz. 14.00 następnie pogrzeb na cmentarzu w Czerwonaku. Wieczny odpoczynek…