XXX Niedziela Zwykła 23.10.2016

 

1/ W  październiku Różańce wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu dla dorosłych po Mszach Świętych, oprócz niedzieli gdy różaniec jest przed Eucharystią o godz. 17.00. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 16.00.

2/ We wtorek zapraszam na spotkanie Kręgu Biblijnego, które odbędzie się
o godz. 19.00 w salce parafialnej. Zapraszamy wszystkich chętnych do poznawania Słowa Bożego.

3/ W środę zapraszam na spotkanie III rocznik młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania na spotkanie które odbędzie się o godz. 19.00 w salce parafialnej.

4/ W czwartek z zapraszam na Nowennę do Ojca Pio, zachęcamy by przynosić swoje intencje modlitewne na kartkach byśmy mogli je razem przedstawiać Panu Bogu.

Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu w czwartek od godz. 19 – 20 i sobotę od 10-11.

5/ W przyszłą niedzielę po Eucharystii o godz. 11.30 mają swoje spotkanie rodzice dzieci I komunijnych.

6/ Już dziś zapraszamy także wszystkich parafian na „Przemarsz Świętych” który odbędzie się w naszej parafii dnia 31.10.2016 start o godz. 19.00. Przejdziemy ulicami naszej parafii. Zachęcamy do wzięcia udziału. Zachęcamy także aby dzieci ale także i dorośli przebrali się za jednego ze świętych. Zachęcamy także do przygotowania lampionów lub zabrania świec.

7/  Zachęcamy także do nabywania i czytania prasy Katolickiej. Szczególnie by  sięgnąć po Październikowy numer Naszej Winnicy.