XXXIII Niedziela Zwykła  15.11.2015

 

1/ W poniedziałek o godz. 18.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy różaniec. Po Eucharystii spotkanie WŻR które odbędzie się w salce parafialne.

2/ We wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej odbędzie się Krąg Biblijny. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Pisma Świętego.

3/ W czwartek zapraszamy na nowennę do św. Ojca Pio. Można przynosić na nowennę intencje modlitw, byśmy razem przedstawiali je Bogu.

4/ W piątek zapraszamy na spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży które odbędzie się w salce parafialnej o godz. 19.00.

5/ Biuro parafialne w tym tygodniu jest czynne tylko w czwartek.

6/ W sobotę zapraszamy na obchód Jubileuszy Małżeńskich, Msza Święta zostanie odprawiona o godz. 9.00 a następnie wspólne świętowanie w salce parafialnej. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia.

7/ W przyszła niedzielę obchodzimy Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata, będziemy w naszej parafii także gościć Kleryków z Arcybiskupiego Seminarium w Poznaniu, będą się oni z nami modlić o Nowe święte powołania, a po mszach bedą zbierać ofiary na rzecz funkcjonowania Seminarium.

8/ Zachęcamy by nabywać i czytać prasę katolicką, szczególnie zachęcamy by sięgnąć po Nowy listopadowy numer Naszej Winnicy w nim bardzo wiele ciekawych artykułów.

W zakrystii także do nabycia kalendarze ścienne Archiwum Archidiecezjalnego.

9/ Można także składać tz. „Wymienianki za zmarłych” będziemy się modlić w ich int. w listopadzie. Wymienianki składamy w zakrystii.

10/ Dziś przed kościołem zbiórka na rzecz budowy nowej świątyni. Módlmy się za wszystkich ofiarodawców.