XX Niedziela Zwykła  14.08.2016

1/ W poniedziałek będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 11.30. Podczas Eucharystii odbywać się będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów.

Natomiast po mszach świętych przed kościołem odbędzie się zbiórka na rzecz Caritas Archidiecezjalną.

2/ W Czwartek zapraszamy na nowennę do Ojca Pio. Zachęcamy by przynosić swoje intencje modlitewne zapisane na kartkach, byśmy razem przedstawiali je Bogu.

3/ Biuro Parafialne będzie czynne w sobotę w godz. 10.00-11.00.

4/  Zachęcamy by nabywać i czytać prasę katolicką.

5/ Jesteśmy już na półmetku miesiąca sierpnia, wielkimi krokami zbliża się czas rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Parafialny Zespół Caritas zachęca rodziny które maja trudności z wyposażeniem swoich dzieci w wyprawkę szkolna o zgłoszenie do ks. Wiktora lub choćby przez wrzucenie kartki w nasza skrzynkę kontaktową. Natomiast drogich parafian prosimy o przynoszenie przyborów szkolnych do zakrystii by w ten sposób wspomóc rodziny które takiej pomocy potrzebują. Z góry Bóg zapłać za zaangażowanie.

6/ W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz budowy nowej świątyni.

7/ W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Barbara Rębowska z os. 40-lecia. Wieczny odpoczynek…