XXXIV Niedziela Zwykła 23.11.2014
Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1/ W ostatnim czasie został wykonany remont Biura parafialnego. Wykonany był on etapami. Zostały wstawione nowe drzwi wejściowe, wykonane nowe meble do biura, wstawione nowe okna. Pomieszczenia zostały pomalowane na nowo. Dziękujemy wszystkim osobą dzięki którym te dzieło zostało wykonane, ofiarodawcom, firmie budowlanej p. Świętka za pomalowanie pomieszczeń. Zdjęcia można obejrzeć na naszej stornie internetowej.

2/ Dzisiaj w naszej parafii gościmy Kleryków z Arcybiskupiego Seminarium Duchownego. Wygłosili oni Słowo Boże, a o przed kościołem zbierają ofiary na rzecz funkcjonowania Seminarium. Dziękujemy za wszelkie składane ofiary.

3/ We wtorek zapraszamy na godz. 19.00 na salkę parafialną na spotkanie Kręgu Biblijnego. Zachęcamy wszystkich do poznawania Słowa Bożego zawartego w Piśmie Świętym.

4/ W czwartek zapraszamy na nowennę do św. Ojca Pio po wieczornej Eucharystii. Można na tą nowennę przynosić intencje modlitwy zapisane na kartkach. Kartki do intencji i koszyk stoją przy głównym wejściu.

5/ W sobotę o godzinie 9.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji małżeństw które przezywają swoje okrągłe Jubileusze małżeńskie w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6/ W niedzielę 30. listopada br. w naszej parafii gościć będziemy O. Piotr Osowskiego OMI – Misjonarza Oblata Maryi Niepokalanej z Redakcji Misyjnych Dróg – to czasopismo z 30 letnią tradycją poświęcone misjom i misjonarzom . Na każdej mszy św. O. Piotr będzie głosił Słowo Boże przybliżając nam pracę, potrzeby misjonarzy i misji, a po mszach świętych przed kościołem będzie rozprowadzał Misyjne Drogi – ofiary składane za to czasopismo są przeznaczone na potrzeby misji. Warto włączyć się w to misyjne dzieło kościoła.

W przyszłą niedzielą rozpoczynamy Adwent.

7/ Przed kościołem można nabywać prasę katolicką. Zachęcamy do sięgnięcia nowy listopadowy numer Naszej winnicy.