XIII Niedziela Zwykła  26.06.2016

1/ W miesiącu czerwcu nabożeństwa Czerwcowe ku czci Serca Pana Jezusa po wieczornych eucharystiach. W niedziele przed Mszą św. o godz. 17.00.

2/ W Czwartek zapraszamy na nowennę do Ojca Pio. Zachęcamy by przynosić swoje intencje modlitewne zapisane na kartkach, byśmy razem przedstawiali je Bogu.

Biuro Parafialne będzie czynne w czwartek i sobotę.

3/ W piątek z racji pierwszego piątku miesiąca wystawienie Najświętszego sakramentu o godz. 16.00 do wieczornej Eucharystii. W tym czasie okazja do spowiedzi św.

4/ W sobotę Eucharystia wynagradzająca NS NMP o godz. 9.00.

5/ Od przyszłej niedzieli wkraczamy w wakacyjny harmonogram godzin Mszy św. W niedziele więc nie będzie przez wakacyjny czas eucharystii o godz. 17.00.

6/ Dziś zgodnie z zapowiedzią po mszach św. tych odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych, by te narzędzia jakimi się posługujemy pomagały nam w bezpiecznym wypoczynku.

7/ Zachęcamy by nabywać i czytać prasę katolicką.