III Niedziela Wielkanocna 19.04.2015

1/ Dziś w kościele przeżywamy Niedziele Biblijną. Od godziny 11.00 – 11.30 a także przez 30 min po Mszy św. będą czytane w kościele fragmenty Pisma Świętego – Dziejów Apostolskich.

2/ W poniedziałek po wieczornej Eucharystii zapraszam na spotkanie Wspólnotę Żywego Różańca.

3/ We wtorek zapraszam na spotkanie Kręgu Biblijnego. Spotkanie odbędzie się o godz. 19.00 na salce parafialnej. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do poznawania Słowa Bożego.

4/ W środę po Mszy św. na salce parafialnej ma swoje spotkanie Parafialny Zespół Caritas, serdecznie zapraszamy.

5/ W czwartek zapraszamy na wieczorną Eucharystie, będziemy się modlić za naszego ks. Proboszcza z okazji jego imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i do wyrażenia życzliwości wobec naszego pasterza. Nowenna do św. Ojca Pio po wieczornej Eucharystii. Można na tą nowennę przynosić intencje modlitwy zapisane na kartkach.

W biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne tylko w czwartek od 19.00 do 20.00.

6/ W piątek zapraszam na spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży na godz. 20.00 na salkę parafialną.

7/ W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Kleryka z Arcybiskupiego Seminarium Duchownego wygłosi on kazania i będzie zbierał przed kościołem ofiary na funkcjonowanie Seminarium.

Przypominamy także dzieciom I komunijnym i ich rodzicom że za tydzień w niedzielę jest obowiązkowe spotkanie po Mszy św. o 11.30.

8/ Jest organizowany wyjazd do Lichenia przez Grupę Czcicieli NMP w dniu 9.05.2015 koszt 25 zł. zapisy w zakrystii.

Przypominamy i zachęcamy by zapisywać się na wyjazd na Podlasie szczegóły w zakrystii.

Parafia organizuje także wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży w terminie 26-31.07 w Zakopanem. Szczegóły w zakrystii.

9/ Przed kościołem można nabywać prasę katolicką.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Kazimiera Sala z ul. Jesionowej i śp. Adam Strojny z ul. Zalesie którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek….

Dzisiaj przed kościołem zbiórka na rzecz budowy nowej świątyni. Módlmy się za wszystkich ofiarodawców.