XXVI Niedziela Zwykła 28.09.2014

1/ W poniedziałek święto Archaniołów Michała Gabriela i Rafała.

2/ We wtorek zapraszamy na godz. 19.00 na salkę parafialną na spotkanie Kręgu Biblijnego. Zachęcamy wszystkich do poznawania Słowa Bożego zawartego w Piśmie Świętym.

3/ W środę rozpoczynamy miesiąc październik, w którym czcimy NMP Różańcową, przez odmawianie codziennie różańca.

W naszej parafii nabożeństwa różańcowe:

Od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy św., wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W niedzielę przed Mszą św. o g. 16.30.

Dla dzieci od poniedziałku do piątku o g. 16.30

Zapraszamy wszystkich do podjęcia modlitwy różańcowej.

W środę także spotkanie redakcji Naszej Winnicy na probostwie o g. 19.00.

4/ W czwartek wspomnienie świętych Aniołów Stróżów. W czwartek zapraszamy na nowennę do św. Ojca Pio po wieczornej Eucharystii. Można na tą nowennę przynosić intencje modlitwy zapisane na kartkach. Kartki do intencji i koszyk stoją przy głównym wejściu.

5/ W piątek z racji pierwszego piątku miesiąca wystawienie Najświętszego sakramentu
o g. 16.00. Wyjątkowo w tym dniu różaniec dla dzieci o g. 16.00, a dla dorosłych przed Mszą św., a nie po Eucharystii.

6/ W sobotę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, a z racji I soboty miesiąca obchód chorych który rozpocznie sie o g. 8.00. Msza wynagradzająca NS NMP o g. 9.00 w kościele.

7/ W przyszłą niedziele spotkanie dla dzieci i rodziców I komunijnych po Mszy św. o g. 11.30. a na Eucharystii poświęcenie różańców.