XXVII Niedziela Zwykła 04.10.2015

 

1/ Dzisiaj w naszej parafii gościmy ojców Oblatów, wygłosili oni Słowo Boże i przed kościołem będą rozprowadzać kalendarze misyjne.

2/ Mamy już miesiąc październik. Różańce wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu dla dorosłych po Mszach Świętych wieczornych, oprócz Niedzieli gdy różaniec jest przed Eucharystią o godz. 17.00.

Nabożeństwa różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz.16.00 w kościele.

3/ W poniedziałek o godz. 19.00 na probostwie odbędzie się spotkanie redakcji Naszej Winnicy. Zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia naszego pisma parafialnego.

4/ We wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej odbędzie się Krąg Biblijny. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Pisma Świętego.

5/ W środę na godzinę 19.00 zapraszam chętnych rodziców dzieci pierwszo komunijnych na spotkanie organizacyjne które odbędzie się w salce parafialnej.

O godz. 19.00 w środę w salce parafialnej ma swoje spotkanie Parafialny Zespół Caritas, zapraszamy do włączenia się w dzieła miłosierdzia.

6/ Biuro parafialne w tym tygodniu jest czynne w czwartek i sobotę.

7/ W piątek zapraszamy na spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży które odbędzie się w salce parafialnej o godz. 19.00.

8/ W sobotę zbiórka ministrancka o godz. 11.00 zapraszamy chętnych chłopaków do służby ołtarza.

9/ Przyszła niedziela jest Niedzielą Papieską pod hasłem: „Jan Paweł II – Patron Rodziny”. List Pasterski skierowany do nas możemy znaleźć na stronie internetowej naszej parafii.

Przed kościołem za tydzień parafialny zespół Caritas będzie rozprowadzał kremówki papieskie. Zachęcamy by przez zakup tych słodyczy wspomóc dzieła Caritas, a potem delektować się kremówką przy niedzielnej kawie.

Przed kościołem będzie też zbiórka na Fundusz stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.

10/ Zachęcamy by nabywać i czytać prasę katolicką, szczególnie zachęcamy by sięgnąć po nowy październikowy numer Naszej Winnicy w nim bardzo wiele ciekawych artykułów.