PARAFIALNA PIELGRZYMKA DO FATIMY w 100 – rocznicę MARYJNYCH OBJAWIEŃ

Zakończyła się 14 dniowa /5.08. – 19.08. 2017r./ Parafialna Pielgrzymka do Fatimy.  Czas napełniony bliskością Jezusa i Jego Matki. Zawierzyliśmy   całą   wspólnotę   parafialną, osobiste intencje i wszystkie spisane przez Parafian /prawie 100 intencji/ przez Niepokalane Serce Maryi w Fatimie podczas uroczystej Mszy św. w niedzielę 13 sierpnia. Zwiedziliśmy /Turyn, La Salette, Lourdes, Oviedo, Santiago de Compostela, Fatimę, Madryt, Saragossę, Barcelonę, Montserrat, Ars/. Bogu w Trójcy  świętej Jedynemu i Maryi dziękujemy za bezpieczną podróż i powrót, a wszystkim Pielgrzymom za wspólnotę modlitwy, pielgrzymowania, i piękną atmosferę. Ave, Ave, Ave Maria….