Zapraszamy na pielgrzymkę

kazimierz_panorama_abazur

PIELGRZYMKA

Puławy – Kazimierz nad Wisłą – Lublin – Nałęczów

Kozłówka – Piotrawin – Sandomierz

od 25.05.2009 do 28.05.2009

Kontakt: ks. Jakub Lechniak 061 8120 180

mail: kubala81@gmail.com

Zapraszamy!!!

Dzień 1

Wyjazd z Czerwonaka ok. godz. 05.00 przejazd do Puław, zwiedzanie Świątyni Sybilli oraz Pałacu Czartoryskich z zewnątrz, następnie udamy się do Kazimierza nad Wisłą, po zwiedzaniu miasteczka przejedziemy na obiadokolację i nocleg do Lublina.

Dzień 2

Po śniadaniu wyjazd z przewodnikiem miejscowym do Nałęczowa – zwiedzanie parku zdrojowego z pijalnią wód zdrojowych oraz miejsc związanych z Henrykiem Sienkiewiczem – Bolesławem Prusem – Stefanem Żeromskim – czas wolny, następnie udamy się do Kozłówki gdzie zwiedzimy zespół pałacowo-parkowy rodziny Zamojskich po zwiedzaniu przejedziemy do Lublina na Majdanek do byłego obozu koncentracyjnego. Powrót na obiadokolacje i nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu wyjazd z przewodnikiem miejscowym na zwiedzanie Lublina – Zamek Królewski z Kaplicą Zamkową – spacer uliczkami Starówki – Katedra – Katolicki Uniwersytet Lubelski – czas wolny. Powrót na obiadokolację i nocleg

Dzień 4

Po śniadaniu wyjazd do Piotrawin miejsca związanego ze św. Stanisławem Biskupem i Męczennikiem, następnie przejedziemy do Sandomierza, po zwiedzaniu miasteczka z przewodnikiem miejscowym, udamy się w drogę powrotną do Poznania.

CENA 460 ZŁ.

W cenie:   przejazd autokarem ( klimatyzacja video barek wc )

zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienką

wyżywienie śniadania i obiadokolacje

ubezpieczenie

opieka pilota

przewodnicy miejscowi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.