Pielgrzymka do Pragi i Kotliny Kłodzkiej

PIELGRZYMKA do PRAGI i KOTLINY KŁODZKIEJ

 od 21.05.2012 do 25.05.2012. Wyj

Dzień 1 Wyjazd godz. 06.00  rozpoczniemy Mszą św. w kościele. przed Mszą pakowanie bagaży. Przejazd do Adrspach zwiedzanie  Skalnego Miasta czas wolny.  Na obiadokolację i nocleg udamy się do Pragi.

Dzień 2 Śniadanie Praga – Hradczany, Zamek Praski, Loretto, Katedra św. Wita, Most Karola, Rynek Staromiejski, Ratusz z zegarem „ Orloj „ , Vaclavskie Namesti,  czas wolny, obiad, po zmroku wyjazd na pokaz Krizikova Fontanna, powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3 Śniadanie Przejazd do Kutnej Hory zwiedzanie zabytkowego miasteczka z ciekawą historią, czas wolny. Na obiadokolację i nocleg udamy się Długopola Zdrój.

Dzień 4 Śniadanie Kotlina Kłodzka – Polanica Zdrój, spacer po parku, wizyta w pijalni wód, czas wolny – Wambierzyce, ruchoma szopka, Bazylika, czas wolny –  w Górach Stołowych wejście na Strzeliniec – Kudowa Zdrój wizyta w Kaplicy Czaszek – powrót do hotelu, kolacja, wieczór przy ognisku, nocleg.

Dzień 5 Śniadanie Kletno – zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej. Wyjazd w drogę powrotną do Czerwonaka

                                      Cena 830 zł.

Świadczenia; przejazd autokarem ( klimatyzacja, video, barek, wc )  zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych, śniadania i obiadokolacje przewodnicy miejscowi, wstępy do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.