Wakacje dzieci i młodzieży

Letnie Wakacje w Augustowie
Dzieci i Młodzieży
Śladami Ojca Świętego Jana Pawła II
Od 29.07.2012  do  04.08.2012

29.07– godz. 06.00 wyjazd do Augustowa – zakwaterowanie –  kolacja – czas wolny – nocleg.

30.07 – po śniadaniu – kąpiele, zabawy nad jeziorem po obiedzie  spacer i zwiedzanie Augustowa, kolacja czas wolny, nocleg

31.07 – po śniadaniu rejs statkiem po Kanale Augustowskim którym  płyną Ojciec Święty Jan Paweł II  rz. Nettą , jez. Necko,  rz. Klonowicą, jez. Białym jeż Studzienicznym przejście statkiem przez śluzę w Przewięzi o spadku 86 cm. zwiedzanie małego Sanktuarium Maryjnego w Studzienicznej gdzie Ojciec Święty odwiedził w dniu 09.06.1999r. po obiedzie kąpiele, zabawy nad jeziorem, kolacja, czas wolny, dyskoteka, nocleg..

01.08 – po śniadaniu wyjazd do Sejn – miasteczka na pograniczu Polsko – Litewskim  zwiedzanie Zespołu Podominikańskiego. Wigry – zwiedzanie Zespołu Pokamedulskiego gdzie nocował Ojciec Święty powrót przez Suwałki po obiedzie, kąpiele, zabawy nad jeziorem, kolacja, czas wolny, gry, zabawy, nocleg.

02.08 – po śniadaniu wyjazd do Suwalskiego Parku Krajobrazowego Jeleniewo, Gulbieniszki góra Cisowa – punkt widokowy, Smolniki – punkt widokowy na miejsce gdzie były robione zdjęcia do filmu Pan Tadeusz i Dolina Issy, dalej przejazd wzdłuż granicy z Litwą i Rosją po drodze Wiżajny – biegun zimna na nizinach, wiszące jeziora, puszcza Romincka, Stańczyki – akwedukty puszczy Rominckiej, jez. Hańcza najgłębsze jezioro w Polsce. Głazowisko  w Bachanowie. Wisząca Dolina „ Gaciska„ po obiedzie kąpiele, zabawy nad jeziorem, kolacja, czas wolny, ognisko, nocleg.

03.08 – po śniadaniu spacer do centrum Augustowa, czas wolny, zakup pamiątek powrót na obiad czas wolny, gry i zabawy nad jeziorem po kolacji pożegnalna dyskoteka, nocleg.

04.08 – po śniadaniu pakowanie do autokaru i powrót do Czerwonaka po drodze odwiedzimy Sanktuarium Maryjne w Św. Lipce gdzie wysłuchamy koncertu organowego oraz sanktuarium Maryjne w Gietrzwałdzie gdzie posilimy się obiadem.

Planowany przyjazd  w późnych godzinach  wieczornych.

CENA 750 zł.

 w cenie ; przejazd autokarem ( klimatyzacja, video, barek, wc.)

zakwaterowanie w pokojach 2 – 3 osobowych z łazienką.

wyżywienie – śniadanie – obiad – kolacja

wstępy do zwiedzanych obiektów.

rejs stateczkiem.

ognisko z kiełbaskami

przewodnik miejscowy

ubezpieczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.