Zbiórka elektrośmieci

caritas

Księże Proboszczu,

Drodzy Parafianie!

 

Caritas Archidiecezji Poznańskiej organizuje akcję „Przekaż Ciepło”. Ma ona na celu wsparcie osób, których nie stać na ogrzanie swoich mieszkań w czasie zimy. Także tych, którzy mają problemy z opłacaniem rachunków za energię. Najczęściej są to rodziny wielodzietne, chorzy, bezrobotni. W ramach tej akcji przy współpracy z firmą Elektro Recykling chcemy przeprowadzić zbiórkę zepsutych urządzeń elektrycznych na terenie parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Czerwonaku.

Elektrośmieci to: stare telewizory, komputery, laptopy, odkurzacze, suszarki, pralki, lodówki, komórki – wszystko, co można było podłączyć do prądu.

Prosimy parafian, którzy posiadają elektrośmieci i chcą się ich pozbyć o dostarczanie ich na terenie parafii w dniach od 24 do 26 listopada. (pod wiatą na probostwie, przy biurze parafialnym)

Z każdej tony uzbieranych elektrośmieci Caritas Archidiecezji Poznańskiej uzyskuje 150 złotych na zakup opału, wsparcie przy opłatach za energię, dla najbardziej potrzebujących.

Pragniemy, aby zbiórka elektrośmieci przyniosła wszystkim wiele dobra i była z korzyścią zarówno dla parafian jak i potrzebujących pomocy.

 

                                                                                              Z wyrazami szacunku

                                                                                              Ks. Waldemar Hanas

                                                                                              Dyrektor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.