BOŻE NARODZENIE 2018r.

ŻYCZENIA:
  Gdy nadeszła Pełnia Czasów, wypełniły się proroctwa Starego Testamentu – “Pan sam da wam znak. Oto Panna pocznie i porodzi Syna, któremu nada imię Emmanuel”. W mrokach świata rozbłysło światło. Światło Miłości – Bożej Miłości, która nigdy się nie skończy.
   Patrzmy na Tę Miłość w Bożym Dzieciątku. Patrzmy na Tę Miłość, która chce wypełniać nas zawsze, a szczególnie, gdy mroki i ciemność chcą nas pochłonąć.
      W Betlejem stał się cud. Bóg stał się jednym z nas. Zadziwieni tą Tajemnicą poczujmy się w dni Świąt Bożego Narodzenia przytuleni Jego Miłością i Nią obdarzajmy tych, których kochamy i kochamy jeszcze za mało. WSZYSTKIM PARAFIANOM I GOŚCIOM BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT NARODZENIA PAŃSKIEGO.

Ks. Prob. Tomasz Woźniak
Ks. Dawid Stelmach