ADWENT 2019

Zapraszamy na Msze św. roratnie z udziałem dzieci /w pon., wt., śr., i pt.,/ o godz. 18:00. Dzieci przychodzą z lampionami i podpisanymi sercami z dobrymi uczynkami. Na Roratach losować będziemy ołtarzyk ze sceną zwiastowania, by w domu przez modlitwę za rodzinę i parafię oczekiwać narodzin Pana Jezusa. Podczas Rorat poznawać będziemy Wielką Tajemnice naszej wiary, czyli Eucharystię. W czwartki o godz. 18:00/Kościele Filialnym/ i soboty /w Kościele Parafialnym/ o godz. 7:00 Roraty dla dorosłych   i młodzieży. Od III niedzieli Adwentu codziennie Roraty także o 6:15 /pn – pt/ w Kościele Parafialnym.