Spotkanie z Panem Jackiem Pulikowskim

Zapraszamy Wszystkich Parafian. Naprawdę warto przyjść! Warto słuchać mądrych ludzi  Przed spotkaniem o g. 18:00 Msza św. Pan Jacek Pulikowski prowadzi zajęcia na Studium Rodziny przy Wydziale Teologii UAM w Poznaniu[, kursy dla nauczycieli i kursy przedmałżeńskie. Jest czynnym członkiem Duszpasterstwa Rodzin i byłym członkiem Rady Episkopatu Polski ds. Rodziny.
Jest autorem publikacji o tematyce rodzinnej. Wszystkie jego książki wielokrotnie wznawiano w wielotysięcznych nakładach, a niektóre przetłumaczono na języki obce. Ojciec trójki dzieci. Po spotkaniu będzie można zakupić płyty i książki autorstwa P. Jacka Pulikowskiego.