ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE 2020

Jezus, Zmartwychwstały Pan, potwierdzający i wypełniający Pisma, to dla nas znak, że historia nie jest w rękach chaosu lub przypadku, nie jest skazana na otchłań nicości, ale jak wyszła z rąk Stwórcy, tak zostanie przez Niego przygarnięta, aby Bóg złożył ją w całość w nowej harmonii i pełni.                                                                               Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy z okazji Zmartwychwstania Pańskiego, aby fakt pustego grobu był dla Was zawsze znakiem zwycięstwa życia nad śmiercią i miłości nad obojętnością. Niech Radość wypływająca z wiary,    w nasze zmartwychwstanie będzie w tym czasie trudnego doświadczenia zmagania się z pandemią umocnieniem ufności, że nie jesteśmy sami, bo On Zmartwychwstały Pan z nami nieustannie jest.

Błogosławionych i pełnych pokoju Świat Wielkanocnych.

                                          W NIEDZIELĘ                                                     ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO                   Msze św. /wszystkie transmitowane na parafialnym facebooku/  o godz. 6:30/KF/, 10:00, 11:30/po niej Nowenna i koronka do Miłosierdzia Bożego/ Komunia św. udzielana będzie przy bocznym wejściu do kościoła parafialnego o godz. 9:55, 11:25 i  21:00.

                   Msze św. w Poniedziałek Wielkanocny                         o godz. 8:00/KF/, 10:00, 11:30 i 17:00 /po niej Nowenna i Koronka do Miłosierdzia Bożego/. /transmisja o godz. 10:00/.

 W tygodniu Msze św. odprawiane wg stałego porządku. Od wtorku codziennie od godz. 17:00 do wieczornej Mszy św. kościół parafialny jest otwarty na możliwość indywidualnej modlitwy i skorzystania z sakramentu pokuty.  O godz. 17:45 Nowenna z Koronką do Miłosierdzia Bożego. O godz. 20:30 – różaniec św. /transmitowany/.

Pokarmy błogosławimy w domach /czyni to głowa rodziny/ na rozpoczęcie śniadania wielkanocnego. Modlitwa błogosławienia pokarmów: https://www.sdb-przemysl.pl/aktualnosci-wpis/84/tekst-blogoslawienstwa-pokarmow-wielkanocnych-w-niedziele-zmartwychwstania-panskiego

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.