ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE A.D. 2021

Życzenia:

Dziękujemy za wspólnie przebytą drogę Wielkiego Postu, w czasie której czerpaliśmy siłę z rozważanego Słowa Bożego. Przeżywając na nowo największe tajemnice naszej wiary pragniemy życzyć Parafianom i Gościom, abyście mogli na nowo przeżyć doświadczenie Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa. Niech słuchanie Słowa Pana i karmienie się Chlebem Eucharystycznym sprawi, że Wasza codzienność będzie przeniknięta wiarą, nadzieją i miłością. Niech Zmartwychwstały Pan obdarza Was pokojem, siłą, zdrowiem i pozwala doświadczać bogactwa darów swojego Ducha, którym nas nieustannie napełnia.

Błogosławionych Świąt. Alleluja!

Ks. proboszcz Tomasz Woźniak i Ks. wikariusz Bartosz Rojna

Dla Parafian, którzy nie mogli przybyć na poświecenie pokarmów na stół wielkanocny prosimy, aby pobłogosławili je w domach /czyni to głowa rodziny/ na rozpoczęcie śniadania wielkanocnego.

Modlitwa błogosławienia pokarmów: https://www.sdb-przemysl.pl/aktualnosci-wpis/84/tekst-blogoslawienstwa-pokarmow-wielkanocnych-w-niedziele-zmartwychwstania-panskiego