KOLĘDA 2022/2023

KOLĘDA 2022/2023r.

Drodzy Parafianie.                                         Od 27 grudnia rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie, czyli kolędę. W tygodniu zasadniczo rozpoczęcie o g. 15:30. We wtorki i czwartki ks. Bartek /ze względu na zajęcia w szkole/ o g. 16:30. Ks. Proboszcz we wtorki od g.16:00. W soboty od g. 12:00. W niedziele od g. 14:00. W poniedziałek, środę i piątek jest możliwość od godz. 10:00, abyśmy na danej trasie mogli już odwiedzić Parafian. Tu prosimy o wcześniejsze zgłoszenie.

Proponujemy także nową formę, która polega na spotkaniu duszpasterskim kilku rodzin w jednym, wspólnie wybranym domu. Jeśli byłby taka możliwość to uprzejmie prosimy, aby umówić się z rodzinami mieszkającymi stosunkowo blisko siebie na wspólne spotkanie kolędowe. Najlepiej, aby były to przynajmniej trzy rodziny, czy osoby samotne (może być ich oczywiście więcej lub mniej/. Jeśli byłaby taka możliwość to też prosimy o powiadomienie. Plan kolędy jest na parafialnych stronach internetowych i w gablotach. Prosimy o sprawdzenie w ogłoszeniach, gdyż mogą zaistnieć nieprzewidziane zmiany.

W tym roku nie będzie kolędy w domach na ul. Gdyńskiej, ul. Słonecznej, ul. Zielonej, Placu Zielonym /oprócz nr 7/, ul. Akacjowej, Kasztanowej, ul. Klonowej i Jesionowej, ul. Zacisze, ul. Zakątek, Błękitnej i Lazurowej, ul. Podgórnej, Wschodniej, Południowej i ul. Działkowej. Parafian z tych ulic zapraszamy na Mszę św. w ich intencji z błogosławieństwem kolędowym w poniedziałek 30 i wtorek 31 stycznia i 2 lutego o g. 18:00. Nowych Parafian, którzy chcieliby poświęcić mieszkanie prosimy o indywidualny kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.