Konkurs na wykonanie emblematu eucharystycznego z okazji Bożego Ciała i Parafialnego Festynu

Konkurs na wykonanie emblematu eucharystycznego

W związku z nadchodzącym Świętem Bożego Ciała, 16 czerwca i 6. Rodzinnym Festynem Parafialnym „6. SPOTKANIE U SERCA”, w niedzielę 19 czerwca (od g. 12:30 do ok. 17:00) zapraszamy do rodzinnego wykonania dowolną techniką plastyczną (rysunek, malowanie farbami, wydzieranki, wyklejanki, techniki łączone) emblematu eucharystycznego.

Przykładowe wzory emblematów można znaleźć na stronach internetowych wpisując w google hasło: „emblematy eucharystyczne”.

Wymiary emblematu: min. kartka A4 / max. kartka A2.

Wykonane emblematy przynosimy na Mszę św. w Boże Ciało i idziemy niosąc je przed Najświętszym Sakramentem w uroczystej procesji Bożego Ciała, po Mszy św. o godz. 10:00. Wcześniej spotykamy się o 9:50 przy zakrystii kościoła parafialnego. Tam zostanie podana instrukcja, w którym miejscu podczas procesji niesiemy emblematy.

Po zakończonej Procesji przynosimy emblematy (podpisane na tylnej stronie kartki imieniem i nazwiskiem wykonawców) do zakrystii.

Podczas Festynu Parafialnego /19 czerwca/ emblematy zostaną wywieszone i poddane głosowaniu wśród uczestników festynu. Trzy emblematy z największą liczbą głosów zostaną nagrodzone.

Przewidujemy następujące nagrody:

I nagroda: 200zł;

II nagroda: 100zł;

III. nagroda: 50 zł.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.