KOMUNIKAT GMINY CZERWONAK

Ostrzeżenie o oszustwach i nieuczciwych praktykach
związanych z usługą wymiany źródeł ciepła.
 

W ostatnich dniach docierają do nas sygnały o rzekomym oferowaniu w imieniu gminy możliwości pozyskania dofinansowania do wymiany źródeł ciepła. Innym powodem wizyty są rzekome kontrole źródeł ciepła przez gminę Czerwonak.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo prosimy o zachowanie ostrożności i kontakt z pracownikami urzędu przed podpisaniem lub udostępnieniem jakichkolwiek dokumentów lub umożliwieniem wejścia takim osobom na posesję. W przypadku uzasadnionych wątpliwości należy powiadomić straż gminną lub policję.

Zwracajmy uwagę na to co dzieje się wokół nas, zwłaszcza ostrzegajmy osoby starsze i mieszkające samotnie, by nie dały się nabrać na tego typu oszustwa.

Przypominamy, że w Urzędzie Gminy Czerwonak przy ul. Źródlanej 39 działa punkt konsultacyjny, w którym można uzyskać niezbędne informacje o możliwości uzyskania dofinansowania na wymianę pieca ale także na prace termomodernizacyjne.

Szczegółowe informacje można uzyskać także telefonicznie 61 65 44 270 i mailowo: agnieszka.jamrowska@czerwonak.pl. Telefon do straży gminnej 601535019.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.