Odpust ku czci Niepokalanego Serca NMP 24.06.2017r. i 3 Festyn Parafialny 25.06.2017r.

W sobotę 24 czerwca o godz. 11:30 celebrowaliśmy Mszę św. odpustową ku czci Niepokalanego Serca NMP w Czerwonaku w intencji wszystkich Parafian. Słowo Boże wygłosił Ks. Kan. Marian Libera – kustosz Sanktuarium Maryjnego w Tulcach.  Gościliśmy Diamentowego Jubilata Ks. Kan. Kazimierza Sierpowskiego, który 16 lat był Proboszczem naszej wspólnoty/1981-1997/.  Dziękowaliśmy za 60 lat kapłańskiego życia i posługiwania kościołowi. Dziękujemy za wspólną modlitwę.   Na zakończenie Mszy św. każdy uczestnik Mszy św. został obdarowany słodkim sercem od naszej Matki – Maryi.   W niedzielę zaś 25.06.2017r. odbył się 3 FESTYN PARAFIALNY „Spotkanie u Serca”.   Rozpoczęliśmy o godz. 12:30 przy kościele Niepokalanego Serca NMP. /plac przy figurze Matki Bożej/. Zakończyliśmy o godz. 17:00. Wszystkim uczestnikom, ofiarodawcom, zaangażowanym Parafianom w organizację wspólnego radosnego, rodzinnego świętowania – wielkie DZIĘKUJEMY.