AKTUALIZACJA DZIAŁAŃ DUSZPASTERSKICH NA TYDZIEŃ /od 22 – 29 MARCA/

MSZE ŚW. W NASZYM KOŚCIELE I KOŚCIELE FILIALNYM
– W SOBOTĘ O GODZ. 18:00 W KOŚCIELE PARAFIALNYM
– W NIEDZIELĘ O GODZ. 8:00 /w KOŚCIELE FILIALNYM/. W KOŚCIELE PARAFIALNYM              O GODZ. 10:00, 11:30, 17:00. NIE MA MSZY ŚW.  o godz. 19:00.

TRANSMISJA MSZY ŚW. Z NASZEGO KOŚCIOŁA W NIEDZIELĘ O GODZ. 10:00.
/transmitowana na stronie parafialnego facebooka/.

WSZYSTKIM, KTÓRZY ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ OSÓB NIE BĘDĄ MOGLI WZIĄĆ UDZIAŁU WE MSZY ŚW. i BĘDĄ UCZESTNICZYĆ PRZEZ MEDIA UDZIELIMY KOMUNII ŚW. w NIEDZIELĘ O GODZ. 15:00.

DO ŚWIĄTYNI MOŻE WEJŚĆ MAKSYMALNIE 50 OSÓB. WCHODZIMY TYLKO WEJŚCIEM BOCZNYM /OD STRONY GROTY MATKI BOŻEJ/ 15 MINUT PRZED MSZĄ ŚW.

PARAFIAN, KTÓRZY ZAMÓWILI INTENCJE MSZALNE W NIEDZIELĘ PROSZĘ O PODEJŚCIE DO ZAKRYSTII PRZED MSZĄ ŚW. W TYM TYGODNIU MIAŁY ODBYĆ SIĘ REKOLEKCJE PARAFIALNE – KTÓRE SĄ ODWOŁANE. INTENCJE MSZALNE W TYGODNIU PRZYJĘTE DLA O. REKOLEKCJONISTY BĘDĄ ŁĄCZONE.

ZACHĘCAMY W RAMACH REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH DO WYSŁUCHANIA KONFERENCJI KS. ABPA GRZEGORZA RYSIA NA STRONIE INTERNETOWEJ pt. Jak budować relacje w rodzinie?

KOŚCIÓŁ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU BĘDZIE OTWARTY NA OSOBISTĄ MODLITWĘ OD GODZ. 16:30 DO WIECZORNEJ MSZY ŚW. CODZIENNIE RÓŻANIEC ŚW. O GODZ.20:30 /transmitowany na stronie parafialnego facebooka/.

NIE MA NABOŻEŃSTWA GORZKICH ŻALI. Można uczestniczyć w Radiu Emaus /89,8 FM/ w niedzielę o godz. 16.00. W Radiu Maryja i Telewizji TRWAM o godz. 17.00.

W piątek o 19:00 młodzież ma E-spotkanie za pośrednictwem wideokonferencji na fb.

W sobotę o 11 E-zbiórka dla ministrantow na platformie Liturgicznej Służby Ołtarza w Czerwonaku.

Ks. Proboszcz Tomasz Woźniak i Ks. Wikariusz Bartosz Rojna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.