KONKURS SZKOLNO – PARAFIALNY „SUKIENKA DLA MATKI BOŻEJ”

Wyniki szkolno-parafialnego konkursu na sukienkę dla Matki Bożej /maj 2020r.

Został rozstrzygnięty szkolno-parafialny konkurs na sukienkę dla Matki Bożej. Jury postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące osoby:

I miejsce: Franciszek Smolarek 3a

II miejsce: Aleksander Kwiatkowski 2a

III miejsce: Fabian Jowsa 2b

wyróżnienie: Julia Bogucka 1a

wyróżnienie: Przemysław Trudziński 3a

Klasy IV-V

I miejsce: Dominik Nowicki 5a

II miejsce: Franciszek Borejsza Wysocki 4b

III miejsce: Igor Palacz 4b

wyróżnienie: Antoni Sommerfeld 4b

wyróżnienie: Martyna Ratajczak  5a

W konkursie wzięło udział 46. uczniów klas I-III i IV-V SP im. Józefa Wybickiego  w Czerwonaku. Składamy serdeczne podziękowania i gratulacje wszystkim uczestnikom za wykonanie wyjątkowo oryginalnych i pomysłowych prac. Konkurs przebiegał w warunkach kształcenia na odległość, tym bardziej cenny jest odzew na konkurs i zaangażowanie naszych uczniów.

Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone 28. czerwca br na Mszy św. o godz. 11.30.  w kościele parafialnym pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Czerwonaku.

Ks. Tomasz Woźniak – proboszcz

Renata Rychlicka-Benyamin – katechetka