Z MARYJĄ W NOWE CZASY – po nawiedzeniu…

Wdzięczność i głębokie przeżycie czasu Nawiedzenia.  Maryjo dziękujemy, że byłaś i jesteś z nami. Przeżyliśmy 24

godziny Twojego Nawiedzenia. Teraz niech ono wydaje owoce jakie Twój Syn chce uczynić w nas i pośród nas. DZIĘKUJEMY. PROWADŹ NAS DO JEZUSA.

Dziękujemy za dekoracje domów i posesji, za wysprzątanie naszych świątyń i terenów wokół nich, za zaangażowanie w liturgie Mszy św., za uplecione girlandy do kościoła i bramę wejściową, za udział w czuwaniu nocnym i ciągu dnia, służbie liturgicznej z Ks. Bartkiem za wzorcowe przygotowanie liturgii, Chórowi Arsis z P. Karoliną za piękne wykonanie Akatystu. P. Agnieszce i P. Kindze za śpiew Godzinek ku czci NMP, Zespołowi Młodzieżowemu za oprawę muzyczną i pięśnia Pasterki Maryjnej, Służbie kościelnej i P. Organiiście, Panom i Paniom niosącym Ikonę, Straży i Policji naszej Gminy za eskortowanie samochodu – kaplicy oraz dbanie o nasze bezpieczeństwo, pocztowym sztandarowym Żywego Różańca, Straży i naszej Szkoły Podstawowej. Było godnie i pięknie.