Info chrześcijańskie

Czuję się jakbym żył w innym świecie, a nie w kraju chrześcijańskim – ważna konferencja dotycząca grzechów Kościoła (molestowanie), konsystorz w Watykanie – 22 nowych kardynałów, a w Polskich mediach nic… ! Gdyby nie zagraniczne telewizje i strony www nie wiedziałbym, że Watykan w ogóle istnieje. Zatem zapraszam do klikania na dobre strony społeczno-religijne, na których znajdziesz wszystkie informacje z życia kraju, świata, i Kościoła: www.wiara.pl, www.ekai.pl, www.katolik.pl, www.mateusz.pl oraz anglojęzyczny serwis: www.news.va oraz wiele innych. Warto też zaglądać do dobrej prasy jak np. Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki.